More Website Templates @ Templates.com!

  • Możesz także porównać ceny wszystkich hoteli na Mazurach - podaj nazwę miejscowości:

Hotele na Mazurach z basenem - opinie

Na tej stronie można się zapoznać z podsumowaniem opinii na temat wybranych hoteli na Mazaurach z basenem.


Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa

To hotel, który zdaniem wielu gości lata świetności ma już za sobą i przydałoby mu się trochę remontów i odnowienia przynajmniej niektórych elementów wystroju. Poza tym jednak obiekt ten zbiera wiele pozytywnych opinii. Przede wszystkim goście chwalą jego położenie. Nic dziwnego, ponieważ hotel posiada dostęp do jeziora Czos (znajduje się bezpośrednio przy nim), okolica jest spokojna, a do centrum Mrągowa można dojść spacerem w ciągu 10 minut. Wielką zaleta tego obiektu są liczne rozrywki. Goście wspominają m.in. o kręglach czy bilardzie. Miłym dodatkiem jest oczywiście basen, z którego korzystało wiele osób i były one zadowolone. Na uwagę zasługują też opinie chwalą ce personel hotelu za życzliwość, profesjonalizm oraz pomocną dłoń w różnych sytuacjach.

Niektórzy goście jako wadę hotelu wspominali dość wysoką opłatę za parking. Niektórzy mieli też problem z łóżkiem, które albo było niewygodne, albo zamiast łóżka podwójnego zastosowano dwa łóżka złączone.

Zobacz też rezeracja i opinie.

Hotel Zamek Ryn

Hotel Zamek Ryn

Goście cenią hotel Zamek Ryn przede wszystkim za wspaniałe położenie. Okolica hotelu jest wprost przepiękna i sprzyja wypoczynkowi. Sam obiekt natomiast posiada wyjątkowy charakter, który decyduje o tym, że to hotel inny niż wszystkie pozostałe. Zdaniem wielu gości można tu naprawdę poczuć, że jesteśmy w prawdziwym zamku. Goście byli zadowoleni z licznych dodatkowych atrakcji dostępnych w tym hotelu, od basenu aż po klub nocny. Pokoje są wygodne, to samo dotyczy łazienek - goście nie wskazują w opiniach niedociągnięć w tym zakresie. Chwalą natomiast wykwintną kuchnię, która oferuje smaczne dania.

Niektórzy goście twierdzili, że basen jest zbyt mały. Inni mieli problemy z bezprzewodowym internetem - zasięg był zbyt słaby.

Zobacz też rezeracja i opinie.

Hotel Platinum

Hotel Platinum

Położony w Ostródzie hotel zdobył wiele pozytywnych ocen klientów. Goście potwierdzają, że wygląd i wyposażenie pokoi odpowiadają temu, co należy oczekiwać od hotelu kategorii czterogwiazdkowej. Pokoje wyposażone były oprócz standardowych sprzętów, m.in. w minibar oraz takie drobiazgi jak igła i nici. W łazience można było znaleźć suszarkę do włosów oraz zestaw kosmetyków i szlafroki. Basen połączony jest z hotelem dogodnym przejściem. W hotelu organizowane są animacje, jednak ich ocena przez gości jest zróżnicowana. Animacje organizowane są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Część gości w ich programie nie znalazła dla siebie nic ciekawego. Goście pozytywnie piszą o wewnętrznym placu zabaw dla dzieci. Goście nie mieli zastrzeżeń co do czystości pokoi, hotelu czy też basenu. Należy też dodać, że jeśli chodzi o śniadania, to również zostały one bardzo pozytywnie zaopiniowane przez gości.

Zobacz też rezeracja i opinie.

Hotel Anders Stare Jabłonki

Hotel Anders Stare Jabłonki

W ocenach tego hotelu powtarza się stwierdzenie, że hotel jest wspaniale położony, blisko jeziora i lasu. Zaletą jest piękna okolica, która zachęca do spacerów. Goście twierdzą, że pokoje są bardzo czyste, są codziennie sprzątane. Na uwagę zasługuje także smaczna i zróżnicowana kuchnia. Wiele osób bardzo dobrze wspomina swoje pobyty w tym hotelu w okolicach sylwestra oraz w czasie różnego rodzaju świąt. Liczni goście pozytywnie oceniają też znajdujący się w tym hotelu basen z bardzo przyjemną częścią wypoczynkową. Zaletą basenu jest czystość oraz prawidłowa temperatura wody.

Niektóre osoby uznały jednak, że koszt usług spa byłzbyt wysoki i nie zawsze odpowiadały one ich oczekiwaniom. Część osób nie była też do końca zadowolona z wyposażenia pokoi.

Zobacz też rezeracja i opinie.

Hotel Solar Palace

Hotel Solar Palace

Hotel zbiera pozytywne opinie głównie dzięki lokalizacji nad samym jeziorem. Szczególnie zadowoleni byli goście, którzy mieli pokój z widokiem na jezioro. Bardzo pozytywnie goście wypowiadali się o śniadaniach w tym hotelu. Dostępność do basenu, jacuzzi czy spa - to jedna z największych zalet obiektu wspominana w opiniach. Niektóre osoby miały jednak pewne uwagi do tych udogodnień. A to ktoś wspomina o tym, że woda z jacuzzi powinna być częściej wymieniana, a to ktoś znów twierdzi, że musiał czekać na podgrzanie wody. Były też, osoby, które uznawały, że basen jest z byt mały. Choć więc ogólnie większość gości jest zadowoloan z pobytu w hotelu Solar Palace, to zdarzają się uwagi negatywne. Dotyczą one także samych pokoi, choć trzeba zaznaczyć, że akurat większość gości bardzo zachwala niezwykle wygodne łóżka. Zdaniem niektórych pokoje są jednak z byt małe, a telewizor mógłby być nowszy.

Zobacz też rezeracja i opinie.

Hotel St. Bruno

Hotel St. Bruno

Hotel ten na pewno podoba się gościom. Wiele osób bardzo cieszy fakt, że mogą nocować w starym krzyżackim zamku. Prastare wnętrza tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. To jedna z największych zalet tego hotelu, choć niektóre osoby narzekały na zbyt wąskie pokoje. Zdaniem gości kolejną zaletą jest dostępność basenu, choć i tu pojawiały się głosy krytyczne, np. mówiące o zbyt intensywnym zapachu chloru. Kolejną zalet hotelu jest wyśmienita kuchnia. Niektóre osoby narzekały jednak na - ich zdaniem - niezbyt zbalansowane smakowo potrawy. Doskonała lokalizacja hotelu pozwala na niezakłócony wypoczynek, co stanowi kolejny wielki plus tego obiektu. Niektórzy goście uważali, że sauna jest zbyt mała.

Zobacz też rezeracja i opinie.